Velkommen

til en trygg, hurtig og målrettet opplæring.

tt_yttersiden

Moderne

opplæring i moderne lokaler, midt i sentrum!

tt_innvendig04

Her finner du oss

Midt i sentrum!

Møt våre ansatte

Dyktige og engasjerte trafikklærere som er her for deg! 

Troms Trafikkopplæring AS - _SF14172

Sondre Trældal

Faglig leder / Trafikklærer

tlf : 906 93 328

e-post: sondre@ttrafikk.no

    Troms Trafikkopplæring AS - _SF14155

    Knut Christiansen

    Daglig leder / Trafikklærer

    tlf: 940 08 858

    e-post: knut@ttrafikk.no 

      Troms Trafikkopplæring AS - _SF14163

      Sindre Johannessen

      Trafikklærer

      tlf: 988 07 601

      e-post: sindre@ttrafikk.no

        Troms Trafikkopplæring AS - _SF14176

        Dag Nordmo

        Trafikklærer

        tlf: 990 23 465

        epost: post@ttrafikk.no

          Troms Trafikkopplæring AS - _SF14131

          Lene Christin Arnesen

          Trafikklærer

          tlf: 922 80 346

          e-post : lene@ttrafikk.no

            Tromsø Trafikkopplæring AS - _SF14240

            Therese Hebnes

            Trafikklærer

            tlf: 990 42 900

            e-post: therese@ttrafikk.no

              Troms Trafikkopplæring AS - _SF14116

              Linn Mari Solheim

              Administrasjonsmedarbeider

              tlf: 924 84 888

              e-post:  linn@ttrafikk.no

                KONTAKT

                Kontoret har åpent mandag til fredag 09.00-16.00

                Adresse

                Grønnegata 38

                9013 Tromsø

                SEND DIN HENVENDELSE

                Please enter your name.
                Please enter a valid email.
                Please enter a valid phone number.
                Please enter a message.