Velkommen

til en trygg, hurtig og målrettet opplæring.

tt_yttersiden

Moderne

opplæring i moderne lokaler, midt i sentrum!

tt_innvendig04

Her finner du oss

Midt i sentrum!

Møt våre ansatte

Dyktige og engasjerte trafikklærere som er her for deg! 

Troms Trafikkopplæring AS - _SF14172

Sondre Trældal

Faglig leder / Trafikklærer

tlf : 906 93 328

e-post: sondre@ttrafikk.no

Troms Trafikkopplæring AS - _SF14155

Knut Christiansen

Daglig leder / Trafikklærer

tlf: 940 08 858

e-post: knut@ttrafikk.no 

Troms Trafikkopplæring AS - _SF14176

Dag Nordmo

Trafikklærer

tlf: 990 23 465

epost: post@ttrafikk.no

Troms Trafikkopplæring AS - _SF14131

Lene Christin Arnesen

Trafikklærer

tlf: 922 80 346

e-post : lene@ttrafikk.no

Troms Trafikkopplæring AS - 10997.v3

Morten Torbjørnsen

Faglig leder lette klasser / trafikklærer

tlf: 474 15 505

e-post : morten@ttrafikk.no

Troms Trafikkopplæring AS - 11022.v3

Stine Brandt Nilsen

Trafikklærer

tlf: 916 02 702

e-post : stine@ttrafikk.no

Generic-Profile-picture

Sara Larsen

Trafikklærer

tlf: 958 31 751

e-post : sara@ttrafikk.no

Kontor

tlf: 924 84 888

e-post : post@ttrafikk.no

Generic-Profile-picture

Martin Johansson

Trafikklærer

tlf: 909 34 902

e-post : martin@ttrafikk.no

KONTAKT

Kontoret har åpent mandag til fredag 09.00-16.00

Adresse

Grønnegata 38

9013 Tromsø

SEND DIN HENVENDELSE

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.